Echokardiografia I.

  • Obj. čislo: 978-80-8143-329-0
  • Vydavateľ: EQUILIBRIA
Ucelený pohľad na problematiku + 123 videí
Autor
Ingrid Schusterová, Daniela Ondušová
95 s DPH 86,36 € bez DPH
Na sklade

Echokardiografia I.

Kniha Echokardiografia I. ponúka návrh štandardizácie echokardiografického vyšetrenia a archivácie a predstavuje jedinečnú publikáciu v slovenskom jazyku. Zaoberá sa štandardným dvojrozmerným a trojrozmerným echokardiografickým vyšetrením z transtorakálneho aj transezofageálneho prístupu. Publikácia je obohatená o prehľadné tabuľky a návody, ako i echokardiografickú obrazovú dokumentáciu a videoklipy.

Je určená kardiológom v dennej klinickej praxi, v ambulanciách a na oddeleniach, najmä však začínajúcim kolegom. Ocenia ju internisti, ktorí by si chceli urobiť certifikát z echokardiografie. Študentom medicíny poslúži ako kompas pri orientovaní sa v jednej zo základných neinvazívnych diagnostických metód.

 

Kniha podáva ucelený pohľad na problematiku všeobecnej a praktickej echokardiografie a v takejto komplexnej forme je doteraz na Slovensku jedinečná. Je určená kardiológom, internistom, študentom medicíny, autorom vedeckých publikácií i odbornej verejnosti. Poslúži ako výborná pomôcka pre postgraduálne štúdium kardiológov, internistov a invazivistov, ktorí plánujú využívať echokardiografiu v rámci akútneho manažmentu pacientov.

prof. MUDr. Jozef Mašura, CSc.

 

Kniha poukazuje na významný pokrok v echokardiografii v posledných rokoch, čo si vyžaduje neustálu aktualizáciu našich poznatkov, aby sme ich mohli správne používať v praktickej medicíne. Autori majú v danej oblasti dlhoročné skúsenosti a výsledky ich práce boli publikované aj v medzinárodne uznávaných odborných časopisoch.

prof. MUDr. Alexander Jurko, PhD.

 

Podrobnosti

Rok vydania 2023
Počet strán 388
Väzba Pevná
Vydanie 1
Jazyk slovenský
Rozmer 216 x 280 mm

Súvisiace produkty

Echokardiografia II.

Špeciálna echokardiografia
95 s DPH
86,36 € bez DPH
Na objednávku
Obj. čislo: 978-80-8143-348-1

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Upozorni ma keď cena klesne pod

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené
Ucelený pohľad na problematiku + 123 videí