O spoločnosti

Vydavateľstvo EQUILIBRIA sa už takmer 20 rokov venuje vydávaniu odbornej a populárno-náučnej literatúry a beletrie, ako pôvodnej slovenskej, tak i prekladovej. Obľúbené sú najmä tituly lekárskej, prírodovednej a technickej literatúry, učebnice a príručky.

Vydavateľstvo EQUILIBRIA vzniklo v roku 2004 a pevné miesto na trhu si vydobylo najmä svojou kvalitnou odbornou literatúrou. V súčasnosti disponuje širokým portfóliom autorov – odborníkov, profesionálnymi editormi, prekladateľmi, korektormi a grafikmi, ako i vlastnými tlačiarenskými kapacitami. Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokáže zastrešiť celý proces prípravy knihy pod vlastnou strechou.

Naším sloganom je "Múdre knihy pre múdrych ľudí". Niektoré naše publikácie sú cielené pre konkrétne užšie spektrum odborníkov či čitateľov. Vážime si hodnotnú literatúru a svojich čitateľov sa snažíme obohatiť o cenné informácie a pomôcť im vnímať svet aj z inej ako bežne zaužívanej perspektívy. Tešíme sa každej novej knihe, ktorá čitateľom prináša potrebné informácie a znalosti, dôležité emócie i nenahraditeľný humor. Naše najlepšie knihy nenechávajú ľudí ľahostajnými.