Matematika

  • Obj. čislo: 978-80-8143-216-3
  • Vydavateľ: EQUILIBRIA
Slovné úlohy pre štvrtákov a piatakov ZŠ - 500 príkladov s riešeniami
Autor
Viliam Madlo
12,90 s DPH 11,73 € bez DPH
Na sklade

Matematika

Matematika nás sprevádza od našich najmladších rokov. V určitom období však prichádzajú slovné úlohy a s nimi aj prvé ťažkosti. Ako riešiť jednoduchšie i zložitejšie slovné úlohy, či dokonca ako ich riešiť s použitím rovníc, môže deťom pomôcť práve táto kniha. Obsahuje vyše 500 príkladov spolu s vysvetlením a návodom na riešenie. Je neoceniteľnou pomôckou pre všetkých štvrtákov a piatakov, prípadne i šiestakov, ktorí majú problém s pochopením slovných úloh. Dobre poslúži aj pri príprave na osemročné gymnáziá. Ak máte školopovinné deti, rozhodne by vo vašej knižnici nemala chýbať.

 

O autorovi

doc. Ing. Viliam Madlo, PhD. sa narodil sa v roku 1934. Štyridsať rokov pôsobil ako vysokoškolský pedagóg na Katedre chemických strojov a zariadení Strojníckej fakulty STU v Bratislave, kde vyučoval, prednášal a viedol mnohých diplomantov a doktorandov.
 
Okrem početných učebných textov, výskumných prác a príspevkov vo vedeckých časopisoch je autorom vysokoškolských učebníc Teoretické základy odboru, Teoretické základy odboru – Príklady k cvičeniam a spoluautorom učebnice Tepelné pochody – Úlohy tepelnej vodivosti. 

Podrobnosti

Rok vydania 2018
Počet strán 166
Väzba Brožovaná
Vydanie 2
Jazyk Slovenský
Rozmer 163×235 mm
Hmotnosť 277g

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Upozorni ma keď cena klesne pod

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené
Slovné úlohy pre štvrtákov a piatakov ZŠ - 500 príkladov s riešeniami