Vybrané aspekty starostlivosti zamestnávateľa o zamestnancov

  • Obj. čislo: 978-80-8143-159-3
  • Vydavateľ: EQUILIBRIA
Autor
Katarína Blahová
11,90 s DPH 10,82 € bez DPH
Na sklade

Vybrané aspekty starostlivosti zamestnávateľa o zamestnancov

     Odborná publikácia je určená najmä študentom magisterského vysokoškolského štúdia Vysokej školy manažmentu v programoch Podnikový manažment, Znalostný manažment a v ďalších príbuzných odboroch pri štúdiu vyučovacieho predmetu Starostlivosť zamestnávateľa o zamestnancov. Nadväzuje na predmet Základy pracovného práva, ktorý študenti absolvujú počas bakalárskeho stupňa vysokoškolského štúdia, a preto publikácia nezahŕňa všetky ustanovenia obsiahnuté v Zákonníku práce a osobitných predpisov, aby nedochádzalo k nadmernému opakovaniu už naštudovanej problematiky. Rovnako môže poslúžiť aj využitiu v praxi a širšej odbornej verejnosti.

     Výklad jednotlivých kapitol - oblastí starostlivosti zamestnávateľa o zamestnancov, je úmyselne redukovaný, aby čitateľa nezaťažoval pracovnoprávnou problematikou v širších súvislostiach, avšak má za cieľ objasniť vybrané aspekty spracovanej problematiky zamerané na jednotlivé etapy zamestnania, na osobitné kategórie zamestnancov a pod. Podrobnejšiu analýzu spracovaných pracovnoprávnych inštitútov čitateľovi pomôže dosiahnuť nahliadnutie do zoznamu použitej literatúry, vedeckých a odborných časopisov, prameňov práva a internetových zdrojov uvedených v závere publikácie.

     Text pozostáva zo sedemnástich kapitol. Každá z nich je venovaná vybranej problematike starostlivosti zamestnávateľa o zamestnancov, resp. osobitným kategóriám zamestnancov vyžadujúcim si zvýšenú pozornosť zo strany zamestnávateľa. Publikácia zahŕňa okrem ustanovení zákonnej (povinnej) starostlivosti aj informácie patriace do kontextu zmluvnej a dobrovoľnej starostlivosti zamestnávateľa o zamestnancov.

Podrobnosti

Rok vydania 2015
Počet strán 194
Väzba Brožovaná
Vydanie 1
Jazyk Slovenský
Rozmer 163x235 mm
Hmotnosť 322g

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Upozorni ma keď cena klesne pod

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.